LoveShackFancy – historia marki Rebecci Hessel Cohen

LoveShackFancy to marka stosunkowo nowa na rynku odzieżowym. Została bowiem założona dopiero w 2013 roku przez Rebeccę Hessel Cohen. Założycielka zainspirowała się podczas poszukiwań idealnych sukienek dla druhen na swój ślub, a przez trudności w owym szukaniu musiała stworzyć projekt samodzielnie. R.H. Cohen przez kilka lat pracowała jako dziennikarka modowa, a przez ten czas zwiedziła niemałą część świata. Podróże pozwoliły jej poszerzyć horyzonty i zacząć produkować ubrania jedyne w swoim rodzaju.

Love Shack Fancy to odzież inspirowana spokojnym tempem życia, spokojem i swobodą. Wyróżnia się na tle konkurencji – można powiedzieć – bajkowym wzornictwem. To bowiem więcej, niż zwykłe ubrania. To sposób, żeby wnieść element baśniowości do codziennego życia. Sukienki i spódnice LoveShackFancy nie bez powodu okazały się strzałem w dziesiątkę. W te produkty ubierają się gwiazdy takie, jak chociażby Jennifer Lopez.

Niesamowicie gustowną suknią jest Angie. Jest długa i zakrywa ramiona, nie odkrywa też bardzo dekoltu. Przy tym wszystkim jednak świetnie leży na ciele, podkreśla sylwetkę. Jest również zwiewna, a do jej uszycia użyto najwyższej próby jedwabiu. Nie można zapominać o tym, że LoveShackFancy produkuje także komplety bikini, torby, bluzy, bluzki. Każda ceniąca sobie niepowtarzalny styl kobieta, powinna w swojej garderobie umieścić chociaż jeden produkt tej marki. Na pewno zakup nie będzie wiązał się z zawodem!

Dodaj komentarz